Výsledky KLM

 

KLM č.1

0001 HC Stavební stroje Jičín : HC Lomnice n/Pop. 3 : 4 P
(2:1,1:2,0:0,-0:1)
Branky domácí : 01 Nový (Průšek) , 04 Krejčík (Prokop), 24 Prokop (Krejčík,Najman)
hosté: 14 Maryška (Maťátko,Knap David), 22 Maťátko (Martinec,Knap David) ,
33 Kuch (Maťátko,Knap David), 61,52 Martinec (Rudiš,Junek)
Vyloučení: 3:5 Využití 0:0, V oslabení 0:0
Rozhodčí: Bernat Jan – Novák Jiří ing., Krejbich Petr diváků 240
Sestavy domácí : Rylich Matěj ,Beneš Lukáš, Boček Šimon, Brzák Stanislav, Mikolášek Petr,
Kejmar
Petr, Najman Jakub,Houser Martin,Krumpholc Tomáš,Nový Radek, Prokop Jan, Král Lukáš,
Průšek Milan, Krejčík Matěj, Richter Jaroslav, Hladík Jakub, Žďárský Martin, Němec Vojtěch.
Sestava hosté: Mrázek Jan, Dulák Martin, Martinec Vladimír, Kuch David, Maryška Jiří, Syrovátka
Jakub, Kinčl Jan, Kotula Lukáš, Junek Jiří, Knap David, Maťátko Martin, Knap Daniel, Syrovátka
Lukáš, Rudiš Darek, Václavec Zdeněk, Mizera Filip

0002 HC Česká Lípa : HC Frýdlant 1 : 11 ( 0:3, 1:5, 0:3

)Branky domácí : 30 Minařík Marcel
Branky hosté: 4 Benda /Kotrč), 10 Rubeš (Chlum), 19 Kolmann (Janda), 26 Matějka (Chlum), 27 Kotrč
(Doubek), 42 Benda (Kolmann ), 42 Janda , 45 Janda (Matějka), 55 Benda (Kolmann), 57 Slavík T
(Chlum),59 Chlum (Rubeš,Matějka).
Vyloučení: 5 : 7 využití 0:0 v oslabení 0:1
Rozhodčí: Mizera David – Reichelt Michael , Mizera Ladislav Diváků 140

0003 HC Slavoj Liberec ​: HC TS Varnsdorf ​7 : 6​  ( 1:1 , 3:2 , 3:3 ) 
Branky : 
Liberec : 3. Herda (Špak), 22. Peřina (Pešek, Dvořák), 36. Herda (Vorel), 36. Peřina
(Šebesta, Pešek),  41. Tomíček V., 46.  Tomíček V. (Herda, Šnajdr), 60. Tomíček V. (Špak)
Hc Varnsdorf : 6. Matějka (Damnitz) 35. Damašek (Laakso), 38. Pořádek , 43. Damašek
(Matějka, Bali Šoltés), 48.Matějka (Procházka), 49. Rubeš (Laakso, Chovanec)
Diváků 20
Rozhodčí Hrubý Michal- Štrébl Petr, Doležal Milan
B
vyloučení 6:3 Využití 0:1 oslabení 0:0

KLM č.2

0004 HC Frýdlant :HC Slavoj Liberec 3 : 4 ( 2:1, 1:0, 0:3 )
Góly Frýdlantu: 7. Klinger (Matějka), 9. Balabán (Arlt), 37. Janda (Kolmann)
Góly Liberce: 12. Herda (Tomíček V.), 43. Šebesta (Herda), 54. Tomíček V., 56. Herda
(Šnajdr)
Vyloučení: 6:9
VT : Klinger Michal (Frýdlant) OT 10 min. a Beránek Milan(Liberec)  OT 10 min.
Využití: 2:3
Sestava domácí : Blažek, Novák, Arlt, Balabán, Beran, Klinger, Kolmann, Mečíř, Slavík,
Benda,Doubek, Hodač, Chlum, Janda, Kotrč, Matějka, Rubeš, Smetaník.
Sestava hosté: Hýbner, Tomíček Jiří, Pešek, Duda, Vorel, Beránek, Kapoun, Šnajdr,
Šesták, Dvořák, Knap P., Herda, Tomíček V., Šebesta, Špak, Pabiška, Peřina
Rozhodčí: Zavřel, Novák, Heinzl

0005 SS – Jičín : HC Česká Lípa 7 : 2
Domácí nenahlásili žádné podrobnosti k utkání !!!!!

0006 HC Turnov 1931 : HC Lomnice n/Pop. 2 : 5 ( 0:0 , 1:1, 1:4 )

Domácí: HC Turnov 1931
Kysilka D. – Kysilka M., Zákoutský Jiří, Zákoutský Jan, Šimůnek Jakub, Zbroj – Hloušek, Maděra,
Vondráček – Hujer, Dvořák, Šimůnek Jiří – Zákoutský P., Duda, Hodač
Hosté: HC Lomnice nad Popelkou
Dulák – Martinec, Kuch, Syrovátka J., Kinčl, Kotula, Lemfeld, Junek, Knap David, Maťátko, Knap
Daniel, Syrovátka L., Rudiš, Srnský, Václavec, Mizera
Góly:
Domácí: 32. Šimůnek Jiří, 57. Šimůnek Jiří (Hujer)
Hosté: 25. Rudiš (Junek), 42. Knap David (Srnský), 45. Kuch (Knap David, Lemfeld), 52. Maťátko
(Srnský), 59. Junek (Martinec)

Menší tresty: 2:3
Vyšší tresty: 0:0

Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Počet diváků: 288
Rozhodčí: Kajínek – 1. Doležal, 2. Svobodová

KLM č.3

0007 HC Turnov 1931 : HC Česká Lípa 10:1 (3:0, 1:0, 6:1)
Domácí: HC Turnov 1931
Kysilka D. – Kysilka M., Zákoutský Jiří, Zákoutský Jan, Šimůnek Jakub, Eichler – Hloušek, Maděra,
Vondráček – Hujer, Dvořák, Šimůnek Jiří – Hanuš, Zákoutský P., Duda
Hosté: HC Česká Lípa
Bohatý (41. Pazderník) – Černý, Novák, Žák, Křepelka, Zelinger, Gazsi, Osmani, Veber, Preussler,
Podávka, Šesták
Branky:
Domácí: 7. Vondráček (Hanuš, Maděra), 11. Eichler (Zákoutský Jan), 15. Duda (Hanuš, Zákoutský
P.), 31. Hloušek (Vondráček), 41. Maděra (Hloušek), 41. Zákoutský Jan (Dvořák), 52 Hloušek
(Maděra), 53. Eichler (Zákoutský Jan), 56. Duda (Zákoutský P.), 59. Maděra (Hloušek, Zákoutský
Jan)
===
Hosté: 45. Preussler
Menší tresty: 2:6
Vyšší tresty: 0:1 Zelinger (Česká Lípa) 10 minut – nesportovní chování
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Počet diváků: 99
Rozhodčí: Hejl – 1. Podrazil L., 2. Podrazil R.

0008 HC Slavoj Liberec : HC SS Jičín 3 : 5 (2:0, 0:4, 1:1)
Sestava domácích: Hýbner, Tomíček J., Pešek, Duda, Beránek, Kapoun, Šnajdr, Šorejs,
Šesták,
Knap, Herda, Tomíček V., Šebesta, Špak, Pěnkava, Peřina.
Sestava hosté: Beneš, Brzák, Žalud, Mikolášek, Kejmar, Najman, Houser, Nový, Prokop,
Průšek, Richter, Hladík, Žďárský, Krejčík, Sedmík, Borovec, Němec.
Branky: 9 Šnajdr (Herda), 18 Šebesta (Herda) , 58 Šebesta (Šorejs)
23 Průšek (Hladík), 24 Sedmík (Mikolášek), 25 Hladík, 32 Hladík (Průšek), 47
Průšek (Hladík)
Vyloučení: 5:2 Využití 0:0 V oslabení 0:0 Diváků: 28
VT: LBC Beránek Milan 2 + 10 NESP

Rozhodčí:Hrubý Michal – Serbus Jakub , Doležal Milan

0009 HC TS Varnsdorf : HC Frýdlant    6:4  ( 2:1, 2:1, 2:2)
Sestava domácí : Března, Sláma - Damašek, Bali Šoltés,Laakso, Oplt, Saska, Štefan,
Veselý, Rubeš, Nedomlel, Fichtner, Matějka, Černý, Procházka, Chovanec, Pořádek,
Prokop, Damnitz
trenér Damašek Zdeněk "B"  vedoucí Hambálek Josef
Sestava hosté : Blažek, Novák - Balabán, Slavík J., Klinger, Slavík T., Artl, Kolmann,
Mečíř, Beran, Doubek, Čejka, Benda, Smetaník, Kotrč, Rubeš, Chlum, Janda
trenér Blažek David "C"    vedoucí  Surma Martin
Branky : domácí - 07:33 Veselý ( Procházka), 15:01 Laakso ( Damnitz, Matějka), 21:39
Chovanec ( Bali Šoltés, Března), 25:46 Prokop ( Laakso),47:08 Černý ( Matějka),
59:57|Chovanec ( Saska)
               hosté -  02:18 Chlum( Rubeš), 35:19 Benda ( Rubeš), 51:14 Čejka ( Kolmann),
59:19 Slavík J.( Kolmann)
Tresty : 9:7
počet diváků: 92
Rozhodčí : Mizera D. - Mizera L., Reichelt

Nadcházející utkání

Dorost:

1.3.2019 od 18:15h.

DOMA( HC Děčín)

3.3.2019 od 13h.

ve Vrchlabí

8.3.2019 od 18:20h.

DOMA ( Jablonec n.N.)

Mladší žáci:

2.3.2019 od 9h.

v Turnově

3.3.2019 

v Nové Pace

9.3.2019 od 13h.

DOMA ( Jičín)

Starší  žáci :

2.3.2019 od 11h.

v Turnově

3.3.2019

v Nové Pace

9.3.2019 od 15h.

DOMA ( Jičín)

4.třída:

24.2.2019 od 10:30h.

DOMA ( Česká Lípa A)

3.3.2019

v Jablonci n.Nisou

10.3.2019 od 10:30h.

DOMA ( Turnov 1931)

2.,3.třída:

3.3.2019 od 10:30h.

DOMA ( Česká Lípa B)

Muži : 

23.2.2019 od 17h.

v Turnově

2.-3.3.2019

DOMA ( LOmnice n.P.)

9.3.2019 od 16h.

v České Lípě

Naši partneři

Náš facebook