Rozpis tréninků

 

PROGRAM TRÉNINKŮ

 INFORMACE U VEDOUCÍ TÝMU

    Rozpis tréninků a zápasů přípravka, 2. a 3. třída
               
    PŘÍPRAVKA, 2. a 3. třída - 12 / 2018
Datum Den Místo Sraz Rozcvička Trénink, zápas Čas Poznámka
1. 12. Sobota            
2. 12. Neděle            
3. 12. Pondělí            
4. 12. Úterý ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45  
5. 12. Středa ZS Varnsdorf 16:30   trénink led 16:45 - 17:45 dobrovolný s trenérem Standou Veselým
6. 12. Čtvrtek ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45 GÓLMANI 15:50 rozcvička, 16:45 led
7. 12. Pátek           trénink zrušen
8. 12. Sobota ZS Frýdlant 9:00   HC Frýdlant 10:00 Odjezd a nominace budou upřesněny
9. 12. Neděle            
10. 12. Pondělí            
11. 12. Úterý ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45  
12. 12. Středa ZS Varnsdorf 16:30   trénink led 16:45 - 17:45 dobrovolný s trenérem Standou Veselým
13. 12. Čtvrtek ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45  
14. 12. Pátek ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45  
15. 12. Sobota ZS Varnsdorf 11:45   HC Jablonec n. N. 12:45 Pořadatel:
16. 12. Neděle            
17. 12. Pondělí            
18. 12. Úterý ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45  
19. 12. Středa ZS Varnsdorf 16:30   trénink led 16:45 - 17:45 dobrovolný s trenérem Standou Veselým
20. 12. Čtvrtek ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45  
21. 12. Pátek ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45  
22. 12. Sobota           Víkendový turnaj organizovaný klubem v Jonsdorfu
23. 12. Neděle            
24. 12. Pondělí            
25. 12. Úterý            
26. 12. Středa            
27. 12. Čtvrtek ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45  
28. 12. Pátek ZS Varnsdorf 16:00 16:05 - 16:20 trénink led 16:45 - 17:45  
29. 12. Sobota            
30. 12. Neděle           Bude upřesněno - domlouváme zápas rodičů proti dětem
31. 12. Pondělí            

 

Nominaci na turnaje určují trenéři a bude včas oznámena
Víkendové zápasy - ročníky 2010 a 2011 letos hrají vždy dva zápasy s jedním týmem, každý ročník na jedné třetině ledu najednou (ve stejný čas)
GÓLMANSKÉ tréninky řešíme s trenéry M. Pošustou a V. Vajnerem každý týden individuálně!
Změny oproti rozpisu budou doplněny!

Nadcházející utkání

Dorost:

3.2.2019 od 10:15h.

v Jablonci n.Nisou

6.2.2019 od 17:30h.

v Děčíně

10.2.2019 od 10:30h.

doma ( Frýdlant)

Mladší žáci:

2.2.2019 od 12:45h.

doma ( N.Paka)

9.2.2019 od 9:00h.

v Jičíně

16.2.2019 od 13:00h.

doma ( Lomnice n.P.)

17.2.2019 od 10:30h.

ve Frýdlantu

Starší  žáci :

2.2.2019 od 14:45h.

 doma ( N.Paka)

 9.2.2019 od 11:00h.

 v Jičíně

12.2.2019 od 17:45h.

ve Frýdlantu

16.2.2019 od 11:00h.

doma ( Lomnice n.P)

4.třída:

3.2.2019 od 10:30h.

ve Frýdlantu

8.2.2019 od 16:00h.

v Liberci

10.2.2019 od 11:00h.

v Liberci

2.,3.třída:

3.2.2019 od 10:30h.

doma ( Liberec)

17.2.2019 od 9:45h.

v Turnově

Muži : 

1.2.2019 od 19:15h.

doma ( Frýdlant)

9.2.2019 od 17:00h.

ve Frýdlantu

16.2.2019 od 15:30h.

doma ( Jičín)

Naši partneři

Náš facebook