Tréninky 4.třída

  

INFORMACE U VEDOUCÍ TÝMU

    Měsíční Rozpis HC VARNSDORF Prosinec 2018
             
    4. třída
Datum Den Čas Místo Trénink Sraz Poznámka
1.12. Sobota  12:30  ZS Varnsdorf VDF - ČL  11:30  11:45 - 11:55 rozcvička 
2.12. Neděle          
3.12. Pondělí 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 – 17:20 suchá příprava
4.12. Úterý 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 - 17:20 suchá příprava 
5.12. Středa 18:00 - 19:00 ZS Varnsdorf trénink led 17:00 17:15-17:35 suchá příprava
6.12. Čtvrtek          
7.12. Pátek          
8.12.  Sobota          
9.12. Neděle 11:45  ZS Varnsdorf  VDF - FR  10:45  10:55 - 11:05 rozcvička 
10.12. Pondělí 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 – 17:20 suchá příprava
11.12. Úterý 19:00 – 20:00 ZS Varnsdorf trénink led s Muži 18:00 18:15 - 18:35 suchá příprava
12.12. Středa 18:00 - 19:00 ZS Varnsdorf trénink led 17:00 17:15-17:35 suchá příprava
13.12. Čtvrtek          
14.12. Pátek 17:45 - 18:45  ZS Vransdorf  trénink na led   16:45 16:55 - 17:05 suchá příprava 
15.12. Sobota          
16.12. Neděle  11:45  ZS Varnsdorf   VDF - LBC A 10:45  10:55 - 11:10 suchá příprava
17,.12. Pondělí 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 – 17:20 suchá příprava
18.12. Úterý 19:00 – 20:00 ZS Varnsdorf trénink led s Muži 18:00 18:15 - 18:35 suchá příprava
19.12. Středa 18:00 - 19:00 ZS Varnsdorf trénink led 17:00 17:15-17:35 suchá příprava
20.12. Čtvrtek          
21.12. Pátek 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 17:45 17:55 - 18:15 suchá příprava
22.12. Sobota          
23.12. Neděle ??? ZS Varnsdorf VDF - LBC B   ?? Rozcvička
24.12. Pondělí          
25.12. Úterý          
26.12. Středa          
27.12. Čtvrtek          
28.12. Pátek 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 16:55 - 18:15 suchá příprava
29.12. Sobita          
30.12. Neděle          
31.12. Pondělí ???        

Nadcházející utkání

Dorost:

3.2.2019 od 10:15h.

v Jablonci n.Nisou

6.2.2019 od 17:30h.

v Děčíně

10.2.2019 od 10:30h.

doma ( Frýdlant)

Mladší žáci:

2.2.2019 od 12:45h.

doma ( N.Paka)

9.2.2019 od 9:00h.

v Jičíně

16.2.2019 od 13:00h.

doma ( Lomnice n.P.)

17.2.2019 od 10:30h.

ve Frýdlantu

Starší  žáci :

2.2.2019 od 14:45h.

 doma ( N.Paka)

 9.2.2019 od 11:00h.

 v Jičíně

12.2.2019 od 17:45h.

ve Frýdlantu

16.2.2019 od 11:00h.

doma ( Lomnice n.P)

4.třída:

3.2.2019 od 10:30h.

ve Frýdlantu

8.2.2019 od 16:00h.

v Liberci

10.2.2019 od 11:00h.

v Liberci

2.,3.třída:

3.2.2019 od 10:30h.

doma ( Liberec)

17.2.2019 od 9:45h.

v Turnově

Muži : 

1.2.2019 od 19:15h.

doma ( Frýdlant)

9.2.2019 od 17:00h.

ve Frýdlantu

16.2.2019 od 15:30h.

doma ( Jičín)

Naši partneři

Náš facebook