dorost

    Rozpis tréninků a zápasů DOROST
               
    DOROST
Datum Den Místo Sraz Rozcvička Trénink, zápas Čas Poznámka
1.1.2019 Úterý            
2.1.2019 Středa ZS Varnsdorf 16:30 16:45 – 17:00 trénink led 17:30 – 18:30  
3.1.2019 Čtvrtek            
4.1.2019 Pátek ZS Frýdlant 18:45 19:10 – 19:30 Frýdlant 16:45 - 17:45  
5.1.2019 Sobota            
6.1.2019 Neděle            
7.1.2019 Pondělí ZS Varnsdorf 16:30 16:45 – 17:00 trénink led 17:30 -18:30  
8.1.2019 Úterý ZS Varnsdorf 18:00 18:15 – 18:30 trénink led 19:00 – 20:15  
9.1.2019 Středa ZS Varnsdorf 17:00 17:15 – 17:30 trénink led 18:00 – 19:00  
10.1.2019 Čtvrtek            
11.1.2019 Pátek ZS Varnsdorf 16:45 17:00 – 17:20 Česká Lípa 18:00 – 20:00  
12.1.2019 Sobota            
13.1.2019 Neděle            
14.1.2019 Pondělí ZS Varnsdorf 16:30 16:45 – 17:00 trénink led 17:30 -18:30  
15.1.2019 Úterý ZS Varnsdorf 18:00 18:15 – 18:30 trénink led 19:00 – 20:15  
16.1.2019 Středa ZS Varnsdorf 17:00 17:15 – 17:30 trénink led 18:00 – 19:00  
17.1.2019 Čtvrtek            
18.1.2019 Pátek ZS Varnsdorf 18:00 18:15 – 18:30 trénink led 19:00 – 20:00  
19.1.2019 Sobota ZS Kralupy n. Vl. ???   Kralupy n. Vl.   Čas bude upřesněn
20.1.2019 Neděle ZS Děčín 10:00 10:15 – 10:35 Děčín 11:15 – 13:15  
21.1.2019 Pondělí ZS Varnsdorf 16:30 16:45 – 17:00 trénink led 17:30 -18:30  
22.1.2019 Úterý ZS Varnsdorf 18:00 18:15 – 18:30 trénink led 19:00 – 20:15  
23.1.2019 Středa ZS Varnsdorf 15:00 16:00 POJĎ HRÁT HOKEJ 16:00 – 18:00  
24.1.2019 Čtvrtek            
25.1.2019 Pátek ZS Varnsdorf 16:45 17:00 – 17:20 HC Krkonoše 18:00 – 20:00  
26.1.2019 Sobota            
27.1.2019 Neděle            
28.1.2019 Pondělí ZS Varnsdorf 16:30 16:45 – 17:00 trénink led 17:30 -18:30  
29.1.2019 Úterý ZS Varnsdorf 18:00 18:15 – 18:30 trénink led 19:00 – 20:15  
30.1.2019 středa ZS Varnsdorf 17:00 17:15 – 17:30 trénink led 18:00 – 19:00  
31.1.2019 čtvrtek ZS Varnsdorf 15:15 15:30 – 15:50 Jablonec n.N. 16:30 – 18:30  

Nadcházející utkání

Dorost:

3.2.2019 od 10:15h.

v Jablonci n.Nisou

6.2.2019 od 17:30h.

v Děčíně

10.2.2019 od 10:30h.

doma ( Frýdlant)

Mladší žáci:

2.2.2019 od 12:45h.

doma ( N.Paka)

9.2.2019 od 9:00h.

v Jičíně

16.2.2019 od 13:00h.

doma ( Lomnice n.P.)

17.2.2019 od 10:30h.

ve Frýdlantu

Starší  žáci :

2.2.2019 od 14:45h.

 doma ( N.Paka)

 9.2.2019 od 11:00h.

 v Jičíně

12.2.2019 od 17:45h.

ve Frýdlantu

16.2.2019 od 11:00h.

doma ( Lomnice n.P)

4.třída:

3.2.2019 od 10:30h.

ve Frýdlantu

8.2.2019 od 16:00h.

v Liberci

10.2.2019 od 11:00h.

v Liberci

2.,3.třída:

3.2.2019 od 10:30h.

doma ( Liberec)

17.2.2019 od 9:45h.

v Turnově

Muži : 

1.2.2019 od 19:15h.

doma ( Frýdlant)

9.2.2019 od 17:00h.

ve Frýdlantu

16.2.2019 od 15:30h.

doma ( Jičín)

Naši partneři

Náš facebook