rozpis tréninků

 

 

    Mladší žáci
Datum Den Čas Místo Trénink Sraz Poznámka
1. 10. Pondělí 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 – 17:20 suchá příprava
2. 10. Úterý 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 16:55 - 17:15 suchá příprava
3. 10. Středa          
4. 10. Čtvrtek          
5. 10. Pátek          
6. 10. Sobota 9:00 - 11:00 ZS Turnov TURNOV - VDF 8:00 7:00 Odjezd
7. 10. Neděle          
8. 10. Pondělí 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 – 17:20 suchá příprava
9. 10. Úterý 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 - 17:20 suchá příprava 
10. 10. Středa          
11. 10. Čtvrtek          
12. 10. Pátek 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 - 17:20  suchá příprava
13. 10. Sobota  10:00 - 12:00 ZS Varnsdorf   VDF : LBC  12:15 12:25 - 12:45 suchá příprava 
14. 10. Neděle          
15. 10. Pondělí 17:00 - 19:00 ZS Česká Lípa ČL : VDF 16:00 15:15 odjezd
16. 10. Úterý 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 - 17:20 suchá přpíprava
17. 10. Středa          
18. 10. Čtvrtek          
19. 10. Pátek 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 - 17:20 suchá příprava
20. 10. Sobota  10:00 - 12:00  ZS Varnsdorf  VDF : Lomnice n.P.  9:00 9:15 rozcvička 
21. 10. Neděle          
22. 10. Pondělí 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 – 17:20 suchá příprava
23. 10. Úterý 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 - 17:20 suchá příprava
24. 10. Středa          
25. 10. Čtvrtek          
26. 10. Pátek 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 - 17:20 suchá příprava
27. 10. Sobota 13:15 - 15:15 ZS Varnsdorf  VDF : Frýdlant   12:15 12:30 rozcvička 
28. 10. Neděle          
29. 10. Pondělí 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 – 17:20 suchá příprava
30. 10. Úterý 17:45 - 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 - 17:20 suchá příprava
31. 10. Středa          

 

 

Nadcházející utkání

Dorost:

27.10.2018 od 14:00h.

doma ( Kralupy n.Vltavou)

Mladší žáci:

27.10.2018 od 10:50h.

doma ( Frýdlant)

Starší  žáci :

28.10.2018 od 13:00h

doma( Frýdlant)

4.třída:

28.10.2018 od 11:10h.

doma ( Česká Lípa A)

2.,3.třída:

Muži : 

27.10.2018 od 16:30h.

doma ( Česká Lípa)

 

 

Naši partneři

Náš facebook