Rozpis tréninků

 

 

 

PROGRAM TRÉNINKŮ

 

 

    Starší žáci
Datum Den Čas Místo Trénink Sraz Poznámka
1. 10. Pondělí 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 – 17:20 suchá příprava
2. 10. Úterý          
3. 10. Středa 18:00 - 19:00 ZS Varnsdorf trénink led 17:00 17:15-17:35 suchá příprava
4. 10. Čtvrtek          
5. 10. Pátek          
6. 10. Sobota          
7. 10. Neděle 10:30 - 12:30  ZS Frýdlant  Frýdlant : Vdf  9:30  8:30 odjezd 
8. 10. Pondělí 17:45 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 17:00 – 17:20 suchá příprava
9. 10. Úterý          
10. 10. Středa 18:00 - 19:00 ZS Varnsdorf trénink led 17:00 17:15-17:35 suchá příprava
11. 10. Čtvrtek          
12. 10. Pátek 17:00 - 19:00 ZS Česká Lípa ČL : VDF 16:00 15:15 odjezd
13. 10. Sobota  15:15 ZS Varnsdorf  VDF : LBC   14:15 14:30 - 14:50 suchá přpíprava 
14. 10. Neděle          
15. 10. Pondělí 17:30 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:45 16:50 – 17:05 suchá příprava
16. 10. Úterý          
17. 10. Středa 18:00 - 19:00 ZS Varnsdorf trénink led 17:00 17:15 - 17:35 suchá přpíprava
18. 10. Čtvrtek          
19. 10. Pátek 19:00 - 20:00 ZS Varnsdorf trénink led 18:00 18:15 - 18:35 suchá příprava
20. 10. Sobota 12:00 ZS Varnsdorf  VDF : Lomnice n.P.  11:00  11:15 rozcvička 
21. 10. Neděle          
22. 10. Pondělí 17:30 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:30 16:45– 17:05 suchá příprava
23. 10. Úterý          
24. 10. Středa 17:15 ZS Turnov utkání TUR:VDF 16:15 15:15 odjezd
25. 10. Čtvrtek          
26. 10. Pátek 19:00 - 20:00 ZS Varnsdorf trénink led 18:00 18:15 - 18:35 suchá příprava
27. 10. Sobota          
28. 10. Neděle 13:00  ZS Varnsdorf  VDF : Frýdlant  12:00  12:15 rozcvička 
29. 10. Pondělí 17:30 – 18:45 ZS Varnsdorf trénink led 16:30 16:45 – 17:05 suchá příprava
30. 10. Úterý          
31. 10. Středa 18:00 - 19:00 ZS Varnsdorf trénink led 17:00 17:15-17:35 suchá příprava

 

 

Nadcházející utkání

Dorost:

27.10.2018 od 14:00h.

doma ( Kralupy n.Vltavou)

Mladší žáci:

27.10.2018 od 10:50h.

doma ( Frýdlant)

Starší  žáci :

28.10.2018 od 13:00h

doma( Frýdlant)

4.třída:

28.10.2018 od 11:10h.

doma ( Česká Lípa A)

2.,3.třída:

Muži : 

27.10.2018 od 16:30h.

doma ( Česká Lípa)

 

 

Naši partneři

Náš facebook