SEZONA 2016/2017

DEN DATUM 2.TŘÍDA 3.TŘÍDA MUŽI
Sobota 8/10/2016   Turnaj v České Lípě VOLNO VOLNO  
Sobota 15/10/2016     DOMA HC JIČÍN 13:00 DOMA HC JIČÍN 15:00  
Neděle 16/10/2016 Turnaj v České Lípě       DOMA FRÝDLANT 15:30
Sobota 22/10/2016   Turnaj ve Frýdlantě Turnov 9:00 Nová Paka/Jičín 10:30  Lomnice 18:00
Pátek 28/10/2016     DOMA LOMNICE 10:00 DOMA LOMNICE 12:00 DOMA ČESKÁ LÍPA 17:00
Sobota 29/10/2016     FRÝDLANT 9:00 FRÝDLANT 11:00  
Neděle 30/10/2016 Turnaj ve Frýdlantě       Slavoj Liberec 18:00
Sobota 5/11/2016   Turnaj v Turnově DOMA JABLONEC N.N. 13:00 DOMA JABLONEC N.N. 15:00  
Neděle 6/11/2016         Děčín "B"  13:30
Sobota 12/11/2016     DOMA ČESKÁ LÍPA 13:00 DOMA ČESKÁ LÍPA 15:00  
Neděle 13/11/2016 Turnaj v Turnově       DOMA TURNOV 15:30
Čtvrtek 17/11/2016     VOLNO VOLNO VOLNO
Sobota 19/11/2016     HC JIČÍN 15:15 HC JIČÍN 17:15  
Neděle 20/11/2016         Frýdlant 17:00
Pondělí 21/11/2016       Česká Lípa 16:45  
Sobota 26/11/2016     DOMA Turnov 13:00 DOMA Nová Paka/Jičín 15:00  
Neděle 27/11/2016         DOMA LOMNICE 15:30
Pondělí 28/11/2016     Česká Lípa 16:45    
Sobota 3/12/2016   Turnaj v Liberci LOMNICE 10:30 LOMNICE 12:30 ČESKÁ LÍPA 12:30
Sobota 10/12/2016     DOMA FRÝDLANT 13:00 DOMA FRÝDLANT 15:00  
Neděle 11/12/2016 Turnaj v Liberci       Doma Slavoj Liberec 15:30
Sobota 17/12/2016   Turnaj ve VDF 10:00 - 14:00 JABLONEC N.N. 10:00 JABLONEC N.N. 12:00  
Neděle 18/12/2016 Turnaj ve VDF 10:00 - 14:00       Doma Děčín "B" 15:30
Sobota 7/1/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 8/1/2017         II.část KLM
Sobota 14/1/2017   Turnaj v Jablonci n.N. II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 15/1/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Sobota 21/1/2017         II.část KLM
Neděle 22/1/2017 Turnaj v Jablonci n.N.       II.část KLM
Sobota 28/1/2017   Turnaj v Turnově II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 29/1/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Sobota 4/2/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 5/2/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Sobota 11/2/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 12/2/2017 Turnaj v Turnově       II.část KLM
Pátek 17/2/2017         III.část KLM
Sobota 18/2/2017   Turnaj ve VDF 10:00 - 14:00 II.část MŽ II.část SŽ  
Neděle 19/2/2017         III.část KLM
Pátek 24/2/2017         III.část KLM
Sobota 25/2/2017   Turnaj ve Frýdlantě II.část MŽ II.část SŽ  
Neděle 26/2/2017         III.část KLM
Pátek 3/3/2017         III.část KLM
Sobota 4/3/2017     II.část MŽ II.část SŽ  
Neděle 5/3/2017 Turnaj ve VDF 10:00 - 14:00       III.část KLM
Pátek 10/3/2017         III.část KLM
Sobota 11/3/2017   Turnaj v Turnově II.část MŽ II.část SŽ  
Neděle 12/3/2017         III.část KLM
Sobota 18/3/2017     II.část MŽ II.část SŽ  
Sobota 25/3/2017     II.část MŽ II.část SŽ  

                       

Utkání tento týden

Mladší žáci:

Starší žáci : 

3.třída :

2.třída :

 

 

 

 

Pojď hrát hokej

Spravny-sport

Přijď mezi nás.

Každou středu od 17:00hod. na ZŠ Východní na Tebe budou cekat trenéři a kamarádi sportovci z Přípravky.

Narozeniny tento měsíc

Breite Finnlay, Bergmann Leandro, Koch Standa, Hradecký Tonda, Bonow Ronin, Dulkajová Petra, Hambálek Pepíno

Všem přejeme vše nejlepší!!!

 

Novinky

19.5.2017 se někteří naši hráči zúčastnili krajského kola OVOV v Chomutově.

Kluci závodili v převážně atletických disciplínách : 60m, skok aleky, hod míčkem, shyby, lehy sedy a volitelná disciplína briblink nebo 1000m.

Všem gratulujeme k dosazeným výsledkům a věříme, že se za tok dostanou ještě dál.

Díky patří Mgr. Anně Vápeníkové za přípravu kluků!!!

 

Články k domácím utkáním A-týmu pohledem J.Laštůvky.

Jiří Laštůvka

Výskedky utkání :

MŽ -  

SŽ - 

Náš facebook

Naši partneři