SEZONA 2016/2017

DEN DATUM 2.TŘÍDA 3.TŘÍDA MUŽI
Sobota 8/10/2016   Turnaj v České Lípě VOLNO VOLNO  
Sobota 15/10/2016     DOMA HC JIČÍN 13:00 DOMA HC JIČÍN 15:00  
Neděle 16/10/2016 Turnaj v České Lípě       DOMA FRÝDLANT 15:30
Sobota 22/10/2016   Turnaj ve Frýdlantě Turnov 9:00 Nová Paka/Jičín 10:30  Lomnice 18:00
Pátek 28/10/2016     DOMA LOMNICE 10:00 DOMA LOMNICE 12:00 DOMA ČESKÁ LÍPA 17:00
Sobota 29/10/2016     FRÝDLANT 9:00 FRÝDLANT 11:00  
Neděle 30/10/2016 Turnaj ve Frýdlantě       Slavoj Liberec 18:00
Sobota 5/11/2016   Turnaj v Turnově DOMA JABLONEC N.N. 13:00 DOMA JABLONEC N.N. 15:00  
Neděle 6/11/2016         Děčín "B"  13:30
Sobota 12/11/2016     DOMA ČESKÁ LÍPA 13:00 DOMA ČESKÁ LÍPA 15:00  
Neděle 13/11/2016 Turnaj v Turnově       DOMA TURNOV 15:30
Čtvrtek 17/11/2016     VOLNO VOLNO VOLNO
Sobota 19/11/2016     HC JIČÍN 15:15 HC JIČÍN 17:15  
Neděle 20/11/2016         Frýdlant 17:00
Pondělí 21/11/2016       Česká Lípa 16:45  
Sobota 26/11/2016     DOMA Turnov 13:00 DOMA Nová Paka/Jičín 15:00  
Neděle 27/11/2016         DOMA LOMNICE 15:30
Pondělí 28/11/2016     Česká Lípa 16:45    
Sobota 3/12/2016   Turnaj v Liberci LOMNICE 10:30 LOMNICE 12:30 ČESKÁ LÍPA 12:30
Sobota 10/12/2016     DOMA FRÝDLANT 13:00 DOMA FRÝDLANT 15:00  
Neděle 11/12/2016 Turnaj v Liberci       Doma Slavoj Liberec 15:30
Sobota 17/12/2016   Turnaj ve VDF 10:00 - 14:00 JABLONEC N.N. 10:00 JABLONEC N.N. 12:00  
Neděle 18/12/2016 Turnaj ve VDF 10:00 - 14:00       Doma Děčín "B" 15:30
Sobota 7/1/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 8/1/2017         II.část KLM
Sobota 14/1/2017   Turnaj v Jablonci n.N. II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 15/1/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Sobota 21/1/2017         II.část KLM
Neděle 22/1/2017 Turnaj v Jablonci n.N.       II.část KLM
Sobota 28/1/2017   Turnaj v Turnově II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 29/1/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Sobota 4/2/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 5/2/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Sobota 11/2/2017     II.část MŽ II.část SŽ II.část KLM
Neděle 12/2/2017 Turnaj v Turnově       II.část KLM
Pátek 17/2/2017         III.část KLM
Sobota 18/2/2017   Turnaj ve VDF 10:00 - 14:00 II.část MŽ II.část SŽ  
Neděle 19/2/2017         III.část KLM
Pátek 24/2/2017         III.část KLM
Sobota 25/2/2017   Turnaj ve Frýdlantě II.část MŽ II.část SŽ  
Neděle 26/2/2017         III.část KLM
Pátek 3/3/2017         III.část KLM
Sobota 4/3/2017     II.část MŽ II.část SŽ  
Neděle 5/3/2017 Turnaj ve VDF 10:00 - 14:00       III.část KLM
Pátek 10/3/2017         III.část KLM
Sobota 11/3/2017   Turnaj v Turnově II.část MŽ II.část SŽ  
Neděle 12/3/2017         III.část KLM
Sobota 18/3/2017     II.část MŽ II.část SŽ  
Sobota 25/3/2017     II.část MŽ II.část SŽ  

                       

Utkání tento týden

Mladší žáci:

13.11.2017 od 16;45hod.

v České Lípě

18.11.2017 od 10:00hod.

V Jablonci nad Nisou

Starší žáci : 

15.11.2017 od 17:15hod.

v Nové Pace

18.11.2017 od 12:00hod.

v Jablonci nad Nisou 

2.,3.třída:

29.12017 od 9:00hod.

Doma

HC Frýdlant, HC BT Liberec

Muži : 

17.11.2017 od 16:00hod.

v České Lípě

19.11.2017 od 15:00hod.

Doma

HC Frýdlant

 

 

Narozeniny tento měsíc

Fáňa Sorád, Emily Blank, Kuba Veroněk

Všem přejeme vše nejlepší!!!

 

Naši partneři

Rozpis ledů

Přípravka

pondělí,středa 17:15-18:15 ZS Jonsdorf

úterý, pátek 17:00-18:00 ZS Varnsdorf

Čtvrtek 16:30-17:30 ZS Varnsdorf

sobota 9:00-10:00 ZS Jonsdorf

MŽ,SŽ

Pondělí, středa 17:00-18:00 ZS Varnsdorf

čtvrtek 17:30-18:30 ZS Varnsdorf

Pátek  18:15-19:15 ZS Varnsdorf

Muži,dorost

úterý  18:30-10:30 ZS Varnsdorf

Pátek 19:30 - 20:30 ZS Varnsdorf

Pojď hrát hokej

Spravny-sport

Přijď mezi nás.

Náš facebook