Pojď hrát hokej 23.11.2022

Dnes 23.11.2022 se ve spolupráci s ČSLH konala na ZS Varnsdorf náborová akce Pojď hrát
hokej.

Od 16:00hod. probíhala registrace, na které se zapsalo 21 chlapců a 7 dívek. Všichni se oblékli do zapůjčených dresů a odnesli si klíčenku na krk, hokejovou láhev, omalovánky, leták s propagací akce a generálního sponzora a drobnou sladkost, kterou jim zajistily maminky našich hráčů
Po vyplnění on-line registrace si účastníci nadepsali samolepku na helmu, kdo potřeboval, mohl si zapůjčil brusle,
helmu, rukavice a hokejku. Vše si uložili v šatně a šlo se s trenérem a jeho asistentkou na prohlídku zázemí zimního stadionu a po té na rozcvičku.
Zatím co se děti zahřívaly a připravovaly na led, byla pro rodiče připravena prezentace
projektu Pojď hrát hokej a představení klubu. Tohoto úkolu se zhostil předseda klubu a trenér mládeže Zdeněk Damašek .
V 17:00hod. se děti začaly bavit na ledě.  Naše nové naděje se začaly seznamovat s ledem za pomoci 5 trenérů a 5 asistentů. Naučily se samostatně vstát a pak už se
rozdělily do čtyř skupin a skupinky pro úplné začátečníky.
Všechny děti si hravou formou vyzkoušely pády a zvedání , slalom, hry s hokejkou, překážkovou dráhu, hry s  míčky , kdy je sbírali a snažili se je vhodit do bedny se kterou ujížděl jeden z hráčů mladších žáků nebo míčky vhazovaly do pneumatik. Děti se zábavnou formou učily zvedat nejen sebe, ale i předměty a následně se snažily dostat se k cíli. 

Děti, které stály poprvé na bruslích se za pomocí trenérů a jejich pomocníků učily stát, chodit, zvedat se , jezdit za pomoci hrazdičky, hry s míčky, jezdili na pneumatice, plazily se a hlavně se u toho bavily.


Po společném focení se všichni rozešli k rodičům. Bohužel na některé děti to bylo moc dlouhé a na společné fotce chybí. Věříme, že se děti bavily a přijdou brzy zase na led. Nebo naopak někteří rodiče nechtěli děti zaregistrovat , přesto si pobyt na ledu s  ostatními užily.

Děkujeme všem rodičům i jejich šikovným dětem za účast. Byli jste báječní !

Img_20221123_175817_008

Fotografie zde

Nadcházející utkání

Junioři :

 

Mladší žáci:

 

 Starší žáci :

 3.třída:

 

Muži :

 

 

 

 

Český hokej

Naši partneři

             

Jiří Laštůvka

www.foto-noviny.cz

   

 

1582295709254_logo-nord-velke

výsledky a statistiky      

Náš facebook