Pojď hrát hokej 23.1.2019

Dnes 23.1. 2019 se ve spolupráci s ČSLH konala na ZS Varnsdorf náborová akce Pojď hrát hokej.

Od 16:00hod. probíhala registrace na které se zapsalo 15 dívek a 27 chlapců.

Po vyplnění formuláře si účastníci podepsali dres, kdo potřeboval si zapůjčil brusle, helmu, rukavice a hokejku. Vše si uložili v šatně a šlo se na rozcvičku.

Zatím co se děti zahřívaly a připravovaly na led, byla pro rodiče připravena prezentace projektu Pojď hrát hokej, představení klubu. Tohoto úkolu se zkostil Pavel Kamenický a na dotazy rodičů odpovídali předseda klubu Zdeněk Damašek a sekretář Josef Hambálek.

V 17:00hod. se děti začali bavit na ledě. Hráči 1.a 2. třídy ukázali, jak umí hrát minihokej, naše nové naděje se začali hrou na vojáky seznomovat s ledem, naučily se samostatně vstát a pak už se rozdělily do 4 skupin.

Všechny děti prošli stanoviště 1.střelbu na brankáře a následně překonaly překážkovou dráhu, 2.hru hokeje na malém prostoru, 3.hru Ocásky, kde se snažily chytit kamaráda a sebrat mu ocásek- trénovaly obratnost, 4. sběr tenisových míčků a házení do bedny, kterou za sebou vozili hráči dorostu- děti se zábavnou formou učily zvedat nejen sebe, ale i předměty a následně se snažily dostat se k cíly.  Děti, které stály poprve na bruslích se za pomocí trenérů a jejich pomocníků učily stát, chodit, zvedat se , jezdily na pneumatice, děvčata, která nechtěla bruslit s hokejkou hrála na babu.

Po společném focení dostaly všichni účastníci krekry Pombär, omalovánky a dárky od místní firmy. Věříme, že se děti bavily a přijdou zase na led.

Děkujeme všem rodičům i jejich šikovným dětem za účast. Byli jste báječní !

foto zde

50500555_2065412423579388_738917585331945472_n