SEZONA 2018/2019

 
SoNe 15.9.-21.10.   LT RLD Stadion Litoměřice HC TS Varnsdorf
 
Ne 16.9. 12:30 VF RLD HC TS Varnsdorf HC Děčín
 
21.9. 18:15 CL RLD HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf
 
So 22.9. 9:00 FR LMŽD HC Frýdlant HC TS Varnsdorf
So 22.9. 11:00 FR LSŽB HC Frýdlant HC TS Varnsdorf
 
Ne 23.9. 9:00-20:00 LB KLM HC Slavoj Liberec HC TS Varnsdorf
Ne 23.9. 10:15 KR RLD HK Kralupy nad Vltavou HC TS Varnsdorf
 
28.9. 9:00-20:00 VF RLD HC TS Varnsdorf HC Slovan Ústí nad Labem
 
So 29.9. 9:00-17:00 VF LMŽD HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec nad Nisou
So 29.9. 11:00-19:00 VF LSŽB HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec nad Nisou
 
Ne 30.9. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
Ne 30.9. 9:00-20:00 LB KLP Bílí Tygři Liberec "A" HC TS Varnsdorf
Ne 30.9. 9:00-20:00 VF RLD HC TS Varnsdorf Stadion Litoměřice
 
So 6.10. 9:00 TN LMŽD HC Turnov 1931 HC TS Varnsdorf
So 6.10. 11:00 TN LSŽB HC Turnov 1931 HC TS Varnsdorf
So 6.10. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec "A"
So 6.10. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec "A"
So 6.10. 14:30 DC RLD HC Děčín HC TS Varnsdorf
 
Ne 7.10. 9:00-20:00 LB KLM HC Stavební stroje Jičín HC TS Varnsdorf
Ne 7.10. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf MINI hokej
Ne 7.10. 9:00-20:00 VF RLD HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa
 
So 13.10. 9:00-17:00 VF LMŽD HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec
So 13.10. 11:00-19:00 VF LSŽB HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec
 
Ne 14.10. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931
Ne 14.10. 10:30 CL LMŽD HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf
Ne 14.10. 12:30 CL LSŽB HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf
Ne 14.10. 9:00-20:00 LB KLP Bílí Tygři Liberec "B" HC TS Varnsdorf
Ne 14.10. 9:45 TN MIN HC Turnov 1931 "A" HC TS Varnsdorf
Ne 14.10. 9:45 TN MIN HC Turnov 1931 HC TS Varnsdorf
Ne 14.10. 9:00-20:00 VF RLD HC TS Varnsdorf HK Kralupy nad Vltavou
 
So 20.10. 9:00-17:00 VF LMŽD HC TS Varnsdorf HC Lomnice nad Popelkou
So 20.10. 11:00-19:00 VF LSŽB HC TS Varnsdorf HC Lomnice nad Popelkou
 
Ne 21.10. 9:00-20:00 LP KLM HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf
Ne 21.10. 10:16 CL KLP HC Česká Lípa MINI hokej
Ne 21.10. 9:00-20:00 UL RLD HC Slovan Ústí nad Labem HC TS Varnsdorf
 
So 27.10. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa
So 27.10. 9:00-17:00 VF LMŽD HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
So 27.10. 11:00-19:00 VF LSŽB HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
So 27.10. 9:00-20:00 LB MIN Bílí Tygři Liberec "B" HC TS Varnsdorf
So 27.10. 9:00-20:00 LB MIN Bílí Tygři Liberec "B" HC TS Varnsdorf
 
Ne 28.10. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Slavoj Liberec
Ne 28.10. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa "A"
 
Ne 4.11. 10:00 JC KLP TJ HC Jablonec nad Nisou MINI hokej
Ne 4.11. 10:15 CL MIN HC Česká Lípa "A" HC TS Varnsdorf
Ne 4.11. 10:15 CL MIN HC Česká Lípa "A" HC TS Varnsdorf
 
So 10.11. 10:15 JC LMŽD TJ HC Jablonec nad Nisou HC TS Varnsdorf
So 10.11. 12:15 JC LSŽB TJ HC Jablonec nad Nisou HC TS Varnsdorf
So 10.11. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931 "B"
So 10.11. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec nad Nisou "B"
 
Ne 11.11. 9:00-20:00 FR KLM HC Frýdlant HC TS Varnsdorf
Ne 11.11. 10:00 JC KLP TJ HC Jablonec nad Nisou HC TS Varnsdorf
 
So 17.11. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Stavební stroje Jičín
So 17.11. 9:00-17:00 VF LMŽD HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931
So 17.11. 11:00-19:00 VF LSŽB HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931
So 17.11. 9:00-20:00 CL MIN HC Česká Lípa "B" HC TS Varnsdorf
So 17.11. 9:00-20:00 CL MIN HC Česká Lípa "B" HC TS Varnsdorf
 
Ne 18.11. 17:00 TN KLM HC Turnov 1931 HC TS Varnsdorf
Ne 18.11. 11:01 TN KLP HC Turnov 1931 MINI hokej
 
So 24.11. 9:00-17:00 LB LMŽD Bílí Tygři Liberec HC TS Varnsdorf
So 24.11. 11:00-19:00 LB LSŽB Bílí Tygři Liberec HC TS Varnsdorf
So 24.11. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Lomnice nad Popelkou
So 24.11. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Lomnice nad Popelkou
 
Ne 25.11. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Lomnice nad Popelkou
Ne 25.11. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931
 
So 1.12. 9:00-17:00 VF LMŽD HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa
So 1.12. 11:00-19:00 VF LSŽB HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa
 
Ne 2.12. 9:00-20:00 CL KLM HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf
Ne 2.12. 9:00-20:00 LP KLP HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf
 
So 8.12. 9:00-17:00 LP LMŽD HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf
So 8.12. 11:00-19:00 LP LSŽB HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf
So 8.12. 9:00-20:00 FR MIN HC Frýdlant HC TS Varnsdorf
So 8.12. 9:00-20:00 FR MIN HC Frýdlant HC TS Varnsdorf
 
Ne 9.12. 9:00-20:00 LB KLM HC Slavoj Liberec HC TS Varnsdorf
Ne 9.12. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
 
So 15.12. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec nad Nisou
So 15.12. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec nad Nisou "A"
 
Ne 16.12. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec "A"
 
21.12. 15:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
 
Ne 23.12. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec "B"
 
So 5.1. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa "A"
So 5.1. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa "A"
 
Ne 6.1. 9:00-20:00 LB KLM HC Stavební stroje Jičín HC TS Varnsdorf
Ne 6.1. 10:15 CL KLP HC Česká Lípa "A" HC TS Varnsdorf
 
So 12.1. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931
So 12.1. 9:00-20:00 LB MIN Bílí Tygři Liberec "A" HC TS Varnsdorf
So 12.1. 9:00-20:00 LB MIN Bílí Tygři Liberec "A" HC TS Varnsdorf
 
Ne 13.1. 9:00-20:00 LP KLM HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf
Ne 13.1. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec nad Nisou
 
So 19.1. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931 "A"
So 19.1. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931
 
Ne 20.1. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa
Ne 20.1. 12:00 TN KLP HC Turnov 1931 HC TS Varnsdorf
 
Ne 27.1. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Slavoj Liberec
Ne 27.1. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf HC Lomnice nad Popelkou
 
So 2.2. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec "B"
So 2.2. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec "B"
 
Ne 3.2. 9:00-20:00 FR KLP HC Frýdlant HC TS Varnsdorf
 
Ne 10.2. 9:00-20:00 FR KLM HC Frýdlant HC TS Varnsdorf
Ne 10.2. 9:00-20:00 LB KLP Bílí Tygři Liberec "A" HC TS Varnsdorf
 
Ne 17.2. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Stavební stroje Jičín
Ne 17.2. 9:00-20:00 LB KLP Bílí Tygři Liberec "B" HC TS Varnsdorf
Ne 17.2. 9:45 TN MIN HC Turnov 1931 "B" HC TS Varnsdorf
Ne 17.2. 9:45 TN MIN TJ HC Jablonec nad Nisou "B" HC TS Varnsdorf
 
So 23.2. 17:00 TN KLM HC Turnov 1931 HC TS Varnsdorf
 
Ne 24.2. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa "A"

 
So 2.3. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa "B"
So 2.3. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa "B"
 
Ne 3.3. 9:00-20:00 VF KLM HC TS Varnsdorf HC Lomnice nad Popelkou
Ne 3.3. 9:00-20:00 JC KLP TJ HC Jablonec nad Nisou HC TS Varnsdorf
 
Ne 10.3. 9:00-20:00 CL KLM HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf
Ne 10.3. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931
 
So 16.3. 9:00-20:00 LP MIN HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf
So 16.3. 9:00-20:00 LP MIN HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf
 
Ne 17.3. 9:00-20:00 LP KLP HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf
 
So 23.3. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
So 23.3. 9:00-20:00 VF MIN HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
 
Ne 24.3. 9:00-20:00 VF KLP HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
 
So 30.3. 9:00-20:00 JC MIN TJ HC Jablonec nad Nisou HC TS Varnsdorf
So 30.3. 9:00-20:00 JC MIN TJ HC Jablonec nad Nisou "A" HC TS Varnsdorf

Datum

Čas

tým

místo

soupeři

8.9.2018

ODLOŽENÍ

dorost

Litoměřice

 

16.9.2018

 

dorost

DOMA

Děčín

22.9.2018

 

MŽ,SŽ

Frýdlant

 

21.9.2018

18:15:00

dorost

Česká Lípa

 

23.9.2018

10:15:00

dorost

Kralupy n.Vltavou

 

23.9.2018

 

muži

Slavoj Liberec

 

28.9.2018

 

dorost

DOMA

Ústí n.Labem

29.-30.9.2018

 

2.,3.třída

Česká Lípa

 

29.9.2018

 

MŽ,SŽ

DOMA

Jablonec n.Nisou

30.9.2018

 

4.třída

Liberec 1

Velký hokej

30.9.2018

 

dorost

DOMA

Litoměřice

30.9.2018

 

muži

DOMA

Frýdlant

ŘÍJEN

       

6.-7.10.2018

 

2.,3.třída

DOMA

Liberec 1

6.10.2018

9:00,11:00

MŽ,SŽ

Turnov

 

6.10.2018

 

dorost

Děčín

 

7.10.2018

 

4.třída

DOMA

Česká Lípa 2, Lomnice,LBC

7.10.2018

 

dorost

DOMA

Česká Lípa

7.10.2018

 

muži

Stavební stroje Jičín

 

13.-14.10.2018

 

2.,3.třída

Turnov 1931

 

13.10.2018

 

MŽ,SŽ

DOMA

BT Liberec

14.10.2018

 

4.třída

Liberec 2

Velký hokej

14.10.2018

10:30,12:30

MŽ,SŽ

Česká Lípa

 

14.10.2018

 

dorost

DOMA

Kralupy n.Vltavou

14.10.2018

 

muži

DOMA

Turnov 1931

20.10.2018

 

MŽ,SŽ

DOMA

Lomnice n.Popelkou

21.10.2018

 

4.třída

Česká Lípa

ČL2, Turnov 1931,LBC

21.10.2018

 

dorost

Ústí n.Labem

 

21.10.2018

 

muži

Lomnice n.Popelkou

 

27.-28.10.2018

 

2.,3.třída

Liberec 2

 

27.10.2018

 

muži

DOMA

Česká Lípa

27.10.2018

 

MŽ,SŽ

DOMA

Frýdlant

28.10.2018

 

4.třída

DOMA

Česká Lípa velký hokej

28.10.2018

 

muži

DOMA

Slavoj Liberec

LISTOPAD

       

4.11.2018

 

4.třída

Liberec

LBC,Lomnice,Česká Lípa 2

10.11.2018

10:15,12:15

MŽ,SŽ

Jablonec n.Nisou

 

10.-11.11.2018

 

2.,3.třída

DOMA

Jablonec n.N., Turnov 1931

11.11.2018

 

4.třída

Jablonec nad Nisou

Velký hokej

11.11.2018

 

muži

Frýdlant

 

17.-18.11.2018

 

2.,3..třída

Česká Lípa 2

 

17.11.2018

 

MŽ,SŽ

DOMA

Turnov 1931

17.11.2018

 

muži

DOMA

Stavení stroje Jičín

18.11.2018

 

4.třída

Turnov

Turnov 1931,Jablonec,ČL2

18.11.2018

 

muži

Turnov 1931

 

24.-25.11.2018

 

2.,3.třída

DOMA

Lomnice n.Popelkou

24.11.2018

 

MŽ,SŽ

BT Liberec

 

25.11.2018

 

4.třída

DOMA

Turnov 1931

25.11.2018

 

muži

DOMA

Lomnice n.Popelkou

PROSINEC

       

2.12.2018

 

4.třída

Lomnice n. Popelkou

Velký hokej

2.12.2018

 

muži

Česká Lípa

 

8.-9.12.2018

 

2.,3.třída

Frýdlant

 

8.12.2018

 

MŽ,SŽ

Lomnice n.Popelkou

 

9.12.2018

 

4.třída

Liberec 1

VELKÝ HOKEJ

9.12.2018

 

muži

Slavoj Liberec

 

15.-16.12.2018

 

2.,3.třída

DOMA

Jablonec n.Nisou

16.12.2018

 

4.třída

Liberec 2

Velký hokej

21.12.2018

 

muži

DOMA

Frýdlant

LEDEN

       

6.1.2018

 

4.třída

DOMA

Česká Lípa

6.1.2018

 

muži

Stavební stroje Jičín

 

5.-6.1.2018

 

2.,3.třída

DOMA

Česká Lípa

12.-13.1.2018

 

2.,3. třída

Liberec 1

 

12.1.2018

 

muži

DOMA

Turnov 1931

13.1.2018

 

4.třída

Jablonec n.Nisou

VELKÝ HOKEJ

13.1.2018

 

muži

Lomnice n.Popelkou

 

19.-20.1.2018

 

2.,3.třída

DOMA

Turnov 1931

20.1.2018

 

4.třída

DOMA

Turnov 1931

20.1.2018

 

muži

DOMA

Česká Lípa

27.1.2018

 

4.třída

Lomnice n.Popelkou

Velký hokej

27.1.2018

 

muži

DOMA

Slavoj Liberec

ÚNOR

       

2.-3.2.2018

 

2.,3.třída

DOMA

Liberec 2

3.2.2018

 

4.třída

DOMA

Frýdlant

10.2.2018

 

4.třída

DOMA

BT Liberec 1

10.2.2018

 

muži

Frýdlant

 

16.-17.2.2018

 

2.,3.třída

Turnov 2

JBC/2.tř, TUR/3.tř

17.2.2018

 

4.třída

DOMA

BT Liberec 2

17.2.2018

 

muži

DOMA

Stavební stroje Jičín

24.2.2018

 

4.třída

Česká Lípa

Velký hokej

24.2.2018

 

muži

Turnov 1931

 

BŘEZEN

       

2.-3.3.2018

 

2.,3.třída

DOMA

Česká Lípa 2

3.3.2018

 

4.třída

DOMA

Jablonec n.Nisou

3.3.2018

 

doma

DOMA

Lomnice n.Popelkou

10.3.2018

 

4.třída

Turnov

Velký hokej

10.3.2018

 

muži

Česká Lípa

 

16.-17.3.2018

 

2.,3.třída

DOMA

Frýdlant

17.3.2018

 

4.třída

DOMA

Lomnice n.Popelkou

23.-24.3.2018

 

3.třída

DOMA

 

24.3.2018

 

4.třída

Frýdlant

Velký hokej

30.-31.3.2018

 

2.,3.třída

Jablonec n.Nisou

 

                       

Nadcházející utkání

Dorost:

11.11.2018 od 10:15h.

v Jablonci n. Nisou

16.11.2018 od 18:00h.

doma ( Frýdlant)

19.11.2018 od 18:15h.

v České Lípě

Mladší žáci:

10.11.2018 od 10:15h.

v Jablonci n.Nisou

17.11. od 11:00h.

doma ( Turnov 1931)

24.11.2018 od 11:00h.

v Liberci

Starší  žáci :

17.11.2018 od 13:00h.

doma ( Turnov 1931)

24.11.2018 od 13:00h.

v Liberci

25.11.2018 od 13:15h.

doma Jablonec n.Nisou

4.třída:

4.11.2018 od 10:00h.

v Jablonci n.Nisou ( mini)

17.11. 2018 ve 12:45h.

v Turnově ( mini) 

18.11.2018 od 11:00h.

v Jablonci n.Nisou

25.11.2018 od 10:15h.

doma ( Turnov 1931)

2.,3.třída:

10.11.2018 od 13:00h.

doma ( Turnov,Jablonec n.N.)

18.11.2018 od 12:30h.

v České Lípě

24.11.2018 v 10:15h.

v Lomnici n.Popelkou

Muži : 

 10.11.2018 v 17:00h.

ve Frýdlantu

17.11.2018 od 15:30h.

doma HC Stavební stroje Jičín

25.11.2018 od 16:00h.

doma ( Lomnice n.Popelkou)

 

Naši partneři

Náš facebook