Pojď hrát hokej

Pojď hrát hokej – průběh akce na ZS Varnsdorf dne 27.1.2017

Projekt Pojď hrát hokej proběhl na ZS ve Varnsdorfu dne 27.1.2017. Akce se zúčastnilo celkem 46 dětí.

Program akce byl následující:

Prezentace – příchozí se přihlásili vyplněním zápisu do projektu pojď hrát hokej, kde obdrželi dres, drobné dárky, informace k průběhu akce a následně byly děti odvedeny do šatny a rodiče se zúčastnili připravené prezentace o akci Pojď hrát hokej a klubu HC TS Varnsdorf.

Děti se zúčastnili krátké rozcvičky před akcí.

Asistenti trenérů a trenéři následně dětem pomohli obléci brusle a případně výstroj, aby byly připravené ke vstupu na ledovou plochu.

Po vstupu na ledovou plochu byly děti rozděleny do skupin podle výkonnosti bruslení a absolvovali formou her trénink na 6 stanovištích. (1.odpočinková zóna-hry s míčky, 2.bruslení s projetím branky ve dřepu a možnost střelby na brankáře, 3. bruslení s kotoučem slalomem a následnou střelbou na brankáře, 4. bruslení s přeskakováním a podlézáním překážek, 5. hra s gymbaly, 6. minihokej)

Trenéři dbali na rozdílné kvality bruslení a pohybového nadání jednotlivých účastníků a pravidelné přestávky na občerstvení.

Závěrečné foto všech účastníků bylo obohaceno o účast rodičů, jako památku na účast na dnešní akci Pojď hrát hokej.

Děkujeme a jsme s pozdravem

 

Karel Hornický                                                                                                                                                             vedoucí trenér SpS HC TS Varnsdorf Uložené fotky z akce.

http://hcvarnsdorf.rajce.idnes.cz/Tyden_hokeje_27.1.17_ZS_Varnsdorf/

Český hokej

Naši partneři

Náš facebook