Tato sekce se postupně upravuje!!

 

Rozpis 3. třída

trenéři a vedoucí : Zdeněk Damašek, Lukáš Levý , Jakub Damnitz, Jan Růžička, Stanislav Veselý - Martina Hemmerová  kontakty

Tréninky

aktuální rozpis

 

Ne 23.01.2022 11:00 LS S3T LBK 9 LM3069 Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf Připraveno
Ne 23.01.2022 12:00 LS S3T LBK 9 LM3070 HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec Připraveno
Ne 06.02.2022 11:15 TN S3T LBK 10 LM3077 Bílí Tygři Liberec HC TS Varnsdorf Připraveno
Ne 06.02.2022 12:15 TN S3T LBK 10 LM3078 HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931 zs Připraveno
Ne 20.02.2022 09:00–18:00 VF S3T LBK 11 LM3084 HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec Nový
Ne 20.02.2022 09:00–18:00 VF S3T LBK 11 LM3086 TJ HC Jablonec n/N. HC TS Varnsdorf Nový
Ne 06.03.2022 09:00–18:00 CL S3T LBK 12 LM3089 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf Nový
Ne 06.03.2022 09:00–18:00 CL S3T LBK 12 LM3090 HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec Nový
Ne 20.03.2022 09:00–18:00 VF S3T LBK 13 LM3103 HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec Nový
Ne 20.03.2022 09:00–18:00 VF S3T LBK 13 LM3104 HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec Nový
Ne 03.04.2022 09:00–18:00 JC S3T LBK 14 LM3109 Bílí Tygři Liberec HC TS Varnsdorf Nový
Ne 03.04.2022 09:00–18:00 JC S3T LBK 14 LM3110 HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec n/N. Nový

 

 

 

5.třída

 

trenéři a vedoucí : Zdeněk Damašek, Stanislav Veselý,Lukáš Levý, Jakub Damnitz, Jan Růžička, Stanislav Veselý - Tomáš Hemmer

  kontakty

tréninky

aktuální rozpis

 

Rozpis 5. třída

Ne 30.01.2022 10:15 CL S5T LBK 13 L5091 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf Připraveno
Ne 13.02.2022 09:00–18:00 VF S5T LBK 14 L5095 HC TS Varnsdorf HC Frýdlant Nový
Ne 13.02.2022 09:00–18:00 VF S5T LBK 14 L5097 Bílí Tygři Liberec HC TS Varnsdorf Nový
Ne 20.02.2022 09:00–18:00 JC S5T LBK 15 L5099 TJ HC Jablonec n/N. HC TS Varnsdorf Nový
Ne 20.02.2022 09:00–18:00 JC S5T LBK 15 L5100 HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec Nový
Ne 27.02.2022 09:00–18:00 LS S5T LBK 16 L5109 Bílí Tygři Liberec HC TS Varnsdorf Nový
Ne 27.02.2022 09:00–18:00 LS S5T LBK 16 L5110 HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931 zs Nový
Ne 13.03.2022 09:00–18:00 VF S5T LBK 17 L5113 HC TS Varnsdorf Lomnice nad Popelkou Nový
Ne 13.03.2022 09:00–18:00 VF S5T LBK 17 L5115 HC Frýdlant HC TS Varnsdorf Nový
Ne 20.03.2022 09:00–18:00 VF S5T LBK 18 L5120 HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa Nový
Ne 27.03.2022 09:00–18:00 CL S5T LBK 19 L5133 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf Nový
Ne 10.04.2022 09:00–18:00 VF S5T LBK 20 L5137 HC TS Varnsdorf HC Frýdlant Nový
Ne 10.04.2022 09:00–18:00 VF S5T LBK 20 L5139 Bílí Tygři Liberec HC TS Varnsdorf Nový
Ne 17.04.2022 09:00–18:00 JC S5T LBK 21 L5141 TJ HC Jablonec n/N. HC TS Varnsdorf Nový
Ne 17.04.2022 09:00–18:00 JC S5T LBK 21 L5142 HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec Nový

 

 

 

Rozpis MŽ, SŽ

trenéři a vedoucí :  Zdeněk Damašek (Mž), Jiří Voráček (SŽ), Jakub Damnitz(SŽ),  Kateřina Chaloupecká ( SŽ), Andrea Rýdlová (MŽ)   kontakty

aktuální rozpis mž

aktuální rozpis  SŽ

MŽ,SŽ

 

Ne 12.12.2021 09:00 JN LMŽ D 1. L6050 Hokejový klub Autocentrum Jičín HC TS Varnsdorf 8:12
So 18.12.2021 13:00 VF LMŽ D 2. L6054 HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa 9:10
So 08.01.2022 10:30 LP LMŽ D 3. L6057 Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf 13:6
So 15.01.2022 12:45 VF LMŽ D 4. L6059 HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931 z.s. 15:2
So 22.01.2022 10:15 NP LMŽ D 14. L6091 HC Nová Paka, z.s. HC TS Varnsdorf Připraveno
So 29.01.2022 09:00 FR LMŽ D 5. L6064 HC Frýdlant HC TS Varnsdorf Připraveno
SoNe 12.02.2022 - 13.02.2022 09:00 - 18:00 VF LMŽ D 7. L6070 HC TS Varnsdorf HC Nová Paka, z.s. Nový
SoNe 19.02.2022 - 20.02.2022 09:00 - 18:00 VF LMŽ D 8. L6071 HC TS Varnsdorf Hokejový klub Autocentrum Jičín Nový
SoNe 26.02.2022 - 27.02.2022 09:00 - 18:00 CL LMŽ D 9. L6075 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf Nový
SoNe 05.03.2022 - 06.03.2022 09:00 - 18:00 VF LMŽ D 10. L6078 HC TS Varnsdorf Lomnice nad Popelkou Nový
So 12.03.2022 09:00 TN LMŽ D 11. L6080 HC Turnov 1931 z.s. HC TS Varnsdorf Připraveno
SoNe 19.03.2022 - 20.03.2022 09:00 - 18:00 VF LMŽ D 12. L6085 HC TS Varnsdorf HC Frýdlant Nový

Rozpis JUNIOŘI

 

 aktuální rozpis

DatumZačátekZSSoutěžKoloČUDomácíHostéStavAkce
17.09.2021 19:15 VF RLJ 1. L1424 HC TS Varnsdorf HC Frýdlant 6:1  
Ne 19.09.2021 10:00 VF RLJ 2. L1429 HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa 7:4  
24.09.2021 17:00 LP RLJ 3. L1435 Bílí Tygři Liberec B HC TS Varnsdorf 6:3  
Ne 03.10.2021 10:30 VF RLJ 5. L1445 HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec n/N. 5:9  
08.10.2021 20:00 FR RLJ 6. L1449 HC Frýdlant HC TS Varnsdorf 1:5  
St 13.10.2021 17:25 JC RLJ 10. L1470 TJ HC Jablonec n/N. HC TS Varnsdorf 7:8  
Ne 17.10.2021 10:30 VF RLJ 8. L1460 HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec B 1:5  
29.10.2021 16:30 CL RLJ 7. L1454 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf 3:4  
Ne 31.10.2021 17:30 KH RLJ 11. L1471 SK Sršni Kutná Hora HC TS Varnsdorf 1:2  
05.11.2021 16:00 VF RLJ 12. L1479 HC TS Varnsdorf SC Kolín 2:7  
Ne 07.11.2021 10:15 PD RLJ 13. L1482 HC Poděbrady HC TS Varnsdorf 9:4  
Ne 14.11.2021 12:00 VF RLJ 14. L1488 HC TS Varnsdorf Stadion Nový Bydžov 5:4  
Ne 28.11.2021 10:30 FR RLJ 17. L1504 HC Frýdlant HC TS Varnsdorf 2:8  
03.12.2021 16:00 VF RLJ 18. L1509 HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa Kontumace H  
Ne 05.12.2021 09:30 VF RLJ 22. L1529 HC TS Varnsdorf HC Frýdlant 2:1  
10.12.2021 16:00 VF RLJ 16. L1500 HC TS Varnsdorf HC Letci Letňany 1:4  
St 15.12.2021 18:55 BJ RLJ 15. L1492 HC Benátky n.J. HC TS Varnsdorf 9:0  
17.12.2021 16:00 VF RLJ 21. L1525 HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec n/N. 3:4  
Út 28.12.2021 17:30 LP RLJ 19. L1515 Bílí Tygři Liberec B HC TS Varnsdorf 8:3  
07.01.2022 17:00 CL RLJ 23. L1534 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf 3:5  
Út 11.01.2022 17:30 VF RLJ 24. L1540 HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec B 2:4  
Ne 16.01.2022 11:30 JC RLJ 26. L1550 TJ HC Jablonec n/N. HC TS Varnsdorf 9:5  
                   
                   
Ne 30.01.2022 09:00 - 18:00 VF RLJ 2 L2454 HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa Nový  
Ne 06.02.2022 09:00 - 18:00 FR RLJ 3 L2455 HC Frýdlant HC TS Varnsdorf Nový  
Ne 13.02.2022 09:00 - 18:00 VF RLJ 4 L2457 HC TS Varnsdorf HC Nová Paka, z.s. Nový  
Ne 20.02.2022 13:30 NV RLJ 5 L2460 Stadion Nový Bydžov HC TS Varnsdorf Připraveno  
Ne 06.03.2022 09:00 - 18:00 CL RLJ 7 L2464 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf Nový  
Ne 13.03.2022 09:00 - 18:00 VF RLJ 8 L2465 HC TS Varnsdorf HC Frýdlant Nový  
Ne 20.03.2022 09:00 - 18:00 NP RLJ 9 L2467 HC Nová Paka, z.s. HC TS Varnsdorf Nový  
Ne 27.03.2022 09:00 - 18:00 VF RLJ 10 L2470 HC TS Varnsdorf Stadion Nový Bydžov  

trenéři a a vedoucí :   Jakub Damnitz, Radek Hron, Jaroslav Matějka - Josef Hambálek kontakty 

 

Nadcházející utkání

Junioři :

 30.1.2022 od 

DOMA Česká Lípa

6.2.2022 od

ve Frýdlantu

13.2.2022 od 

DOMA   Nová Paka

20.2.2022 od 13:30h.

Nový Bydžov

 

Mladší žáci:

22.1.2022 od 10:15h.

v Nové Pace

29.1.2022 od 9:00h.

ve Frýdlantu

12.-13.1.2022 od

DOMA Nová Paka

19.-20.2.2022 od

DOMA Jičín

26.-27.2.2022 od

v České Lípě

 

Starší  žáci :

Této části se neúčastníme

z důvodu nedostatku hráčů

v této kategorii

5. třída : 

30.1.2022 od

v České Lípě

13.2.2022 od

DOMA 

20.2.2022 od 

v Jablonci n.N.

27.2.2022 od 10:00h.

v Liberci

 

3.třída:

23.1.2022 od 11:00h.

v Liberci 

6.2.2022 od 11:15h.

v Turnově

20.2.2022 od 

DOMA

 

Muži :

23.1.2022 od 15:30h.

doma HK AC Jičín

28.1.2022 od 19:00h.

v Turnově

30.1.2022 od 15:30h.

doma HC Slavoj Liberec

4.2.2022 od 20:00h.

v Liberci

11.-12.2.2022 od

v České Lípě

13.2.2022 od 

doma Lomnice n.P.

19.-20.2.2022 od

ve Frýdlantu

 

 

 

 

Pojď hrát hokej

Naši partneři

             

Jiří Laštůvka

www.foto-noviny.cz

   

 

1582295709254_logo-nord-velke

výsledky a statistiky      

Náš facebook