Tato sekce se postupně upravuje!!!

 

 

Rozpis 2.,3. třída

trenéři a vedoucí : Radek Hron, Ing. Tomáš Kozlok, Martin Šamša, Jakub Damnitz - Andrea Rýdlová kotakty

Tréninky

Datum

Čas

místo

 

6.10.2018

 13:15

DOMA

Liberec 1

14.10.2018

9:45

Turnov 1931

 

27.-28.10.2018

 

Liberec 2

 

4.11.2018

10:15

Česká Lípa 1

 

10.-11.11.2018

 

DOMA

 JBC/2.tř, TUR/3,tř

18.11.2018

14:00 

Česká Lípa 2

 

24.-25.11.2018

 

DOMA

 Lomnice n.Popelkou

8.-9.12.2018

 

Frýdlant

 

15.-16.12.2018

 

DOMA

 Jablonec nad Nisou

5.-6.1.2019

 

DOMA

 Česká Lípa

12.-13.1.2019

  Liberec 1

 

19.-20.1.2019

 

DOMA

 Turnov 1931

2.-3.2.2019

 

DOMA

Liberec 2 

17.2.2019

9:45

Turnov 1931

 2.tř/JBC, 3.tř/TUR 

2.-3.3.2019

 

DOMA

Česká Lípa 2 

16.-17.3.2019

 

DOMA

Frýdlant 

23.-24.3.2019

 

DOMA

 

30.-31.3.2019

 

Jablonec nad Nisou

 

4.třída

trenéři a vedoucí : Radek Hron, Zdeněk Damašek, Jiří Voráček, Jakub Damnitz - Kateřina Chaloupecká  kontakty

tréninky

Datum

 

tým

místo

soupeři

30.9.2018

 12:15

4.třída

Liberec 1

velký hokej

7.10.2018

 12:00

4.třída

DOMA

Česká Lípa, Lomnice, LBC

14.10.2018

11:00 

4.třída

Liberec 2

velký hokej

21.10.2018

 10:15

4.třída

Česká Lípa

ČL2, Turnov 1931,LBC

28.10.2018

 

4.třída

DOMA

Česká Lípa velký hokej

4.11.2018

 10:00

4.třída

Liberec

LBC,Lomnice,Česká Lípa 2

11.11.2018

10:00 

4.třída

Jablonec nad Nisou

velký hokej

18.11.2018

11:00

4.třída

Turnov

Turnov 1931,Jablonec,ČL2

25.11.2018

 

4.třída

DOMA

Turnov 1931 velký hokej

2.12.2018

 

4.třída

Lomnice nad Popelkou

velký hokej

9.12.2018

 

4.třída

Liberec 1

VELKÝ HOKEJ

16.12.2018

 

4.třída

Liberec 2

Velký hokej

6.1.2018

 10:15

4.třída

DOMA

Česká Lípa

13.1.2018

 

4.třída

Jablonec n.Nisou

VELKÝ HOKEJ

20.1.2018

 12:00

4.třída

DOMA

Turnov 1931

27.1.2018

 

4.třída

Lomnice n.Popelkou

Velký hokej

3.2.2018

 10:30

4.třída

Frýdlant

 

10.2.2018

 

4.třída

DOMA

BT Liberec 1

17.2.2018

 

4.třída

DOMA

BT Liberec 2

24.2.2018

 

4.třída

Česká Lípa

Velký hokej

3.3.2018

 

4.třída

DOMA

Jablonec n.Nisou

10.3.2018

 

4.třída

Turnov 1931

 

17.3.2018

 

4.třída

DOMA

Lomnice n.Popelkou

24.3.2018

 

4.třída

Frýdlant

Velký hokej

Rozpis MŽ, SŽ

trenéři a vedoucí : Radek Hron, Zdeněk Damašek, Jiří Voráček, Jakub Damnitz(MŽ), Stanislav Veselý (SŽ)  - Kateřina Chaloupecká ( MŽ), Josef Hambálek(SŽ)   kontakty

 tréninky MŽ

  tréninky SŽ

So 22.9. 9:00 ,/7.10. 10:30 FR HC Frýdlant HC TS Varnsdorf
So 29.9. 13:15,/??? VF HC TS Varnsdorf TJ HC Jablonec nad Nisou
So 6.10. 9:00,11:00 TN HC Turnov 1931 HC TS Varnsdorf
So 13.10.  13:15/15:15 VF HC TS Varnsdorf Bílí Tygři Liberec
Ne 15.10./12.10. 17:00/17:00 CL HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf
So 20.10.   VF HC TS Varnsdorf HC Lomnice nad Popelkou
So 27.10.   VF HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
So 10.11. 10:15,12:15 JC TJ HC Jablonec nad Nisou HC TS Varnsdorf
So 17.11.   VF HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931
So 24.11.   LB Bílí Tygři Liberec HC TS Varnsdorf
So 1.12.   VF HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa
So 8.12.   LP HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf

Rozpis DOROST

tréninky

 

trenéři a a vedoucí : Radek Hron, Stanislav Veselý, Zdeněk Damašek - Pavel Kamenický kontakty 

 10.10. 19:15 Stadion Litoměřice HC TS Varnsdorf
16.9. 12:30 HC TS Varnsdorf HC Děčín
21.9. 18:15 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf
23.9. 10:15 HK Kralupy nad Vltavou HC TS Varnsdorf
27.9. 18:00 HC TS Varnsdorf HC Slovan Ústí nad Labem
30.9. 13:00 HC TS Varnsdorf Stadion Litoměřice
6.10. 14:30 HC Děčín HC TS Varnsdorf
5.10. 18:00 HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa
14.10. 9:00-20:00 HC TS Varnsdorf HK Kralupy nad Vltavou
18.10. 17:00 HC Slovan Ústí nad Labem HC TS Varnsdorf

 

Nadcházející utkání

Dorost:

27.9.2018 od 18:00h.

doma ( Ústí n.L.)

30.9.2018 od 13:00h.

doma ( Litoměřice)

5.10.2018 od 18:00h.

doma ( Česká Lípa)

Mladší žáci:

29.9.2018 od 13:15h.

doma ( Jablonec n.N.)

6.10.2018 od 9:00h.

v Turnově

Starší  žáci :

6.10.2018 v 11:00h.

v Turnově

7.10.2018 v 10:30h.

ve Frýdlantu

4.třída:

30.9.2018 ve 12:15h.

v Liberci

7.10.2018 ve 13:15h.

doma

2.,3.třída:

6.10.2018

doma ( Liberec A)

14.10.2018 v 9:45h.

v Turnově

Muži : 

30.9.2018 v 16:30h.

doma ( Frýdlant)

 7.10.2018 v 17:00h.

v Jičíně

 

 

 

Narozeniny tento měsíc

Jonas, Natálka, Luky Javůrek, Nils, Vojta Hambálek

Všem přejeme vše nejlepší!!!

 

Naši partneři

Náš facebook