Tato sekce se postupně upravuje!!!

 

 

Rozpis 2.,3. třída

trenéři a vedoucí : Radek Hron, Ing. Tomáš Kozlok, Martin Šamša, Jakub Damnitz - Andrea Rýdlová kotakty

Tréninky

Datum

Čas

místo

 

4.11.2018

10:15

Česká Lípa 1

 

10.11.2018

 13:00

DOMA

 JBC/2.tř, TUR/3,tř

18.11.2018

14:00 

Česká Lípa 2

 

24.11.2018

 10;15

Lomnice nad Popelkoul

 Lomnice n.Popelkou

8.12.2018

 

Frýdlant

 

15.12.2018

 

DOMA

 Jablonec nad Nisou

5.1.2019

 

DOMA

 Česká Lípa

12.1.2019

  Liberec 1  

19.1.2019

 

DOMA

 Turnov 1931

2.-3.2.2019

 

DOMA

Liberec 2 

17.2.2019

9:45

Turnov 1931

 2.tř/JBC, 3.tř/TUR 

2.-3.3.2019

 

DOMA

Česká Lípa 2 

16.-17.3.2019

 

DOMA

Lomnice nad Popelkou 

23.-24.3.2019

 

DOMA

 

30.-31.3.2019

 

Jablonec nad Nisou

 

4.třída

trenéři a vedoucí : Radek Hron, Zdeněk Damašek, Jiří Voráček, Jakub Damnitz - Kateřina Chaloupecká  kontakty

tréninky

Datum

 

tým

místo

soupeři

28.10.2018

 11:10

4.třída

DOMA

Česká Lípa velký hokej

4.11.2018

 10:00

4.třída

Liberec

LBC,Lomnice,Česká Lípa 2

11.11.2018

10:00 

4.třída

Jablonec nad Nisou

velký hokej

17.11.2018

12:45

4.třída

Turnov

Turnov 1931,Jablonec,ČL2

25.11.2018

 

4.třída

DOMA

Turnov 1931 velký hokej

2.12.2018

 15:45

4.třída

Lomnice nad Popelkou

velký hokej

9.12.2018

 

4.třída

Liberec 1

VELKÝ HOKEJ

16.12.2018

 

4.třída

Liberec 2

Velký hokej

6.1.2018

 10:15

4.třída

DOMA

Česká Lípa

13.1.2018

 

4.třída

Jablonec n.Nisou

VELKÝ HOKEJ

20.1.2018

 12:00

4.třída

DOMA

Turnov 1931

27.1.2018

 

4.třída

DOMA Lomnice n.Popelkou

Velký hokej

3.2.2018

 10:30

4.třída

Frýdlant

 

10.2.2018

 

4.třída

DOMA

BT Liberec 1

17.2.2018

 

4.třída

DOMA

BT Liberec 2

24.2.2018

 

4.třída

Česká Lípa

Velký hokej

3.3.2018

 

4.třída

DOMA

Jablonec n.Nisou

10.3.2018

 

4.třída

Turnov 1931

 

17.3.2018

 

4.třída

DOMA

Lomnice n.Popelkou

24.3.2018

 

4.třída

Frýdlant

Velký hokej

Rozpis MŽ, SŽ

trenéři a vedoucí : Radek Hron, Zdeněk Damašek, Jiří Voráček, Jakub Damnitz(MŽ), Stanislav Veselý (SŽ)  - Kateřina Chaloupecká ( MŽ), Josef Hambálek(SŽ)   kontakty

 tréninky MŽ

  tréninky SŽ

So 27.10./28.10.  10:50/13:00 VF HC TS Varnsdorf HC Frýdlant
So 10.11. 10:15,12:15 JC TJ HC Jablonec nad Nisou HC TS Varnsdorf
So 17.11.   VF HC TS Varnsdorf HC Turnov 1931
So 24.11.  11:00/13:00 LB Bílí Tygři Liberec HC TS Varnsdorf
So 1.12.   VF HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa
So 8.12.  10:30/12:30 LP HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf

Rozpis DOROST

tréninky

 

So

27.10.

13:00

VF

HC TS Varnsdorf

HK Kralupy nad Vltavou

St

31.10.

 17:30

DC

HC Děčín

HC TS Varnsdorf

Ne

4.11.

 12:00

VF

HC TS Varnsdorf

HC Krkonoše

Ne

11.11.

 

JC

TJ HC Jablonec nad Nisou

HC TS Varnsdorf

So

16.11.

 18:00

VF

HC TS Varnsdorf

HC Frýdlant

So

24.11.

15:00

CL

HC Česká Lípa

HC TS Varnsdorf

Ne

2.12.

 

KR

HK Kralupy nad Vltavou

HC TS Varnsdorf

Ne

9.12.

 

VF

HC TS Varnsdorf

HC Děčín

Ne

16.12.

 

VR

HC Krkonoše

HC TS Varnsdorf

Ne

23.12.

 

VF

HC TS Varnsdorf

TJ HC Jablonec nad Nisou

So

5.1.

 

FR

HC Frýdlant

HC TS Varnsdorf

Ne

6.1.

 

VF

HC TS Varnsdorf

HC Česká Lípa

So

19.1.

 

VF

HC TS Varnsdorf

HK Kralupy nad Vltavou

Ne

20.1.

 

DC

HC Děčín

HC TS Varnsdorf

So

2.2.

 

VF

HC TS Varnsdorf

HC Krkonoše

Ne

3.2.

 

JC

TJ HC Jablonec nad Nisou

HC TS Varnsdorf

Ne

10.2.

 

VF

HC TS Varnsdorf

HC Frýdlant

So

16.2.

10:45

CL

HC Česká Lípa

HC TS Varnsdorf

So

23.2.

 

KR

HK Kralupy nad Vltavou

HC TS Varnsdorf

So

2.3.

 

VF

HC TS Varnsdorf

HC Děčín

Ne

3.3.

 

VR

HC Krkonoše

HC TS Varnsdorf

Ne

10.3.

 

VF

HC TS Varnsdorf

TJ HC Jablonec nad Nisou

So

16.3.

 

FR

HC Frýdlant

HC TS Varnsdorf

Ne

17.3.

 

VF

HC TS Varnsdorf

HC Česká Lípa

trenéři a a vedoucí : Radek Hron, Stanislav Veselý, Zdeněk Damašek - Pavel Kamenický kontakty 

 

Nadcházející utkání

Dorost:

11.11.2018 od 10:15h.

v Jablonci n. Nisou

16.11.2018 od 18:00h.

doma ( Frýdlant)

19.11.2018 od 18:15h.

v České Lípě

Mladší žáci:

10.11.2018 od 10:15h.

v Jablonci n.Nisou

17.11. od 11:00h.

doma ( Turnov 1931)

24.11.2018 od 11:00h.

v Liberci

Starší  žáci :

17.11.2018 od 13:00h.

doma ( Turnov 1931)

24.11.2018 od 13:00h.

v Liberci

25.11.2018 od 13:15h.

doma Jablonec n.Nisou

4.třída:

4.11.2018 od 10:00h.

v Jablonci n.Nisou ( mini)

17.11. 2018 ve 12:45h.

v Turnově ( mini) 

18.11.2018 od 11:00h.

v Jablonci n.Nisou

25.11.2018 od 10:15h.

doma ( Turnov 1931)

2.,3.třída:

10.11.2018 od 13:00h.

doma ( Turnov,Jablonec n.N.)

18.11.2018 od 12:30h.

v České Lípě

24.11.2018 v 10:15h.

v Lomnici n.Popelkou

Muži : 

 10.11.2018 v 17:00h.

ve Frýdlantu

17.11.2018 od 15:30h.

doma HC Stavební stroje Jičín

25.11.2018 od 16:00h.

doma ( Lomnice n.Popelkou)

 

Naši partneři

Náš facebook